Tatti Lashes 3D Faux Mink Lashes 90's Baby
Op voorraad
Snelle bezorging
Voor 23:59 uur besteld, morgen in huis
Persoonlijke ondersteuning
WhatsApp ons op 06 398 677 61
Shop nu, betaal later
Betaal achteraf via Klarna
Vertrouwd door duizenden klanten
9,6/10 op WebwinkelKeur
Gratis cadeau
Bij bestellingen vanaf €30,-
Gratis verzending
Bij bestellingen vanaf €60,- (NL)
- Prachtig cat eye effect
- Langere vezels in buitenste ooghoeken
- Subtiele lift voor het oog
- Zijdezacht en vederlicht comfort
- 100% faux mink met 3D effect
Tatti Lashes 3D Faux Mink Lashes 90's Baby zijn multi-layered, zijdezachte nepwimpers gemaakt van de beste kwaliteit faux mink vezels. De wimpers zijn ontzettend licht en daardoor zijn ze erg comfortabel om te dragen. Door de flexibele band zijn ze bovendien gemakkelijk aan te brengen.
De Tatti Lashes 3D Faux Mink Lashes 90's Baby creëert een prachtig cat eye effect. Deze lashes zijn gemaakt van geavanceerde kunstvezels die in de buitenste hoeken langer worden en het oog subtiel liften.
- 100% faux mink
- 3D effect
- Zijdezachte wimpers
- Super fluffy & vederlicht
Inhoud: 1 paar kunstwimpers. Exclusief wimperlijm.
| MERKEN | Tatti Lashes |
|---|---|
| TYPE PRODUCT | Accent wimpers |
Op werkdagen voor 23:59 besteld? Dan heb je je bestelling de volgende dag in huis of kun je deze afhalen bij een DHL- of PostNL-locatie. De verzendkosten bedragen €3,49 voor brievenbuspost (zonder Track & Trace) en €4,95 voor pakketpost (mét Track & Trace).
Ja, je kunt bij LashAddict achteraf betalen via Klarna. Kies hiervoor tijdens het afrekenen de betaalmethode Klarna. Je ontvangt dan eerst je bestelling en betaalt pas achteraf via Klarna.
Als je bestelling als pakketpost is verzonden, kun je de status volgen via de track & trace code die je per e-mail hebt ontvangen. Heb je geen e-mail ontvangen? Controleer dan je spamfolder of neem contact op met onze klantenservice via info@lashaddict.nl.
Je kunt ons op verschillende manieren bereiken:
- Live Chat – Rechtsonder op je scherm, tijdens openingstijden
- WhatsApp – +31 (06) 398 677 61
- Facebook Messenger – @lashaddictnl
- E-mail – info@lashaddict.nl
- Contactformulier – Via de contactpagina
Openingstijden klantenservice:
Maandag t/m vrijdag: 9:00 – 17:30
Zaterdag & zondag: gesloten
We doen ons best om je zo snel mogelijk te helpen!
Recent bekeken