Tatti Lashes 3D Faux Mink Lashes Stripped Back
Op voorraad
Snelle bezorging
Voor 23:59 uur besteld, morgen in huis
Persoonlijke ondersteuning
WhatsApp ons op 06 398 677 61
Shop nu, betaal later
Betaal achteraf via Klarna
Vertrouwd door duizenden klanten
9,6/10 op WebwinkelKeur
Gratis cadeau
Bij bestellingen vanaf €30,-
Gratis verzending
Bij bestellingen vanaf €60,- (NL)
Tatti Lashes 3D Faux Mink Lashes Stripped Back zijn multi-layered, zijdezachte nepwimpers gemaakt van de beste kwaliteit faux mink vezels. De wimpers zijn ontzettend licht en daardoor zijn ze erg comfortabel om te dragen. Door de flexibele band zijn ze bovendien gemakkelijk aan te brengen.
De Tatti Lashes 3D Faux Mink Lashes Stripped Back zijn natuurlijke kunstwimpers met een langere lengte in het midden om het oog te helpen openen. De korte, subtiele vezels gaan naadloos over in de natuurlijke wimperlijn voor als je een vleugje volume wilt toevoegen. Perfect voor dagelijks gebruik.
- 100% faux mink
- 3D effect
- Zijdezachte wimpers
- Super fluffy & vederlicht
Inhoud: 1 paar kunstwimpers. Exclusief wimperlijm.
| MERKEN | Tatti Lashes |
|---|---|
| TYPE PRODUCT | Nepwimpers |
Op werkdagen voor 23:59 besteld? Dan heb je je bestelling de volgende dag in huis of kun je deze afhalen bij een DHL- of PostNL-locatie. De verzendkosten bedragen €3,49 voor brievenbuspost (zonder Track & Trace) en €4,95 voor pakketpost (mét Track & Trace).
Ja, je kunt bij LashAddict achteraf betalen via Klarna. Kies hiervoor tijdens het afrekenen de betaalmethode Klarna. Je ontvangt dan eerst je bestelling en betaalt pas achteraf via Klarna.
Als je bestelling als pakketpost is verzonden, kun je de status volgen via de track & trace code die je per e-mail hebt ontvangen. Heb je geen e-mail ontvangen? Controleer dan je spamfolder of neem contact op met onze klantenservice via info@lashaddict.nl.
Je kunt ons op verschillende manieren bereiken:
- Live Chat – Rechtsonder op je scherm, tijdens openingstijden
- WhatsApp – +31 (06) 398 677 61
- Facebook Messenger – @lashaddictnl
- E-mail – info@lashaddict.nl
- Contactformulier – Via de contactpagina
Openingstijden klantenservice:
Maandag t/m vrijdag: 9:00 – 17:30
Zaterdag & zondag: gesloten
We doen ons best om je zo snel mogelijk te helpen!
Recent bekeken