Tatti Lashes Individual Lashes Mocha Mon Cherie zijn ontworpen met een prachtige tint die de wimpers een onweerstaanbare allure geeft met extra volume en lengte, zonder de hardheid van diepzwarte wimpers.
Tatti Lashes Individual Lashes Mocha Mon Cherie zijn ontworpen met een prachtige tint die de wimpers een onweerstaanbare allure geeft met extra volume en lengte, zonder de hardheid van diepzwarte wimpers. Als je van nature blonde, roodkleurige wimpers hebt of een brunette bent die op zoek is naar een zachter effect, dan zijn deze wimpers jouw perfecte match.
Elke cluster heeft een C-Curl, met een doorzichtige knoopvrije band die naadloos overgaat in je wimperlijn voor een licht en natuurlijk gevoel.
De individual lashes zijn gemaakt van het meest geavanceerde faux materiaal en zijn herbruikbaar. De wimperstukjes variëren in lengtes van 10 mm - 14 mm, zodat je jouw eigen droomwimper kunt creëren. Met 40 clusters per verpakking zijn de individual lashes goed voor meerdere applicaties.
40 bruinzwart gemixte clusters
C-Curl
Lengte: 10, 12 en 14 mm
Transparante band
Knot-free
Zijdezachte synthetische vezels
Vederlicht
Eenvoudige applicatie
Vegan & Cruelty-free
Gebruiksaanwijzing:
Haal met een pincet de geselecteerde cluster voorzichtig uit de tray. Zorg ervoor dat de pincet zich op 1 mm van de wortel bevindt.
Dip de basis van de cluster in de kleine hoeveelheid lijm. Geef de wimperlijm 30 tot 40 seconden de tijd om kleverig te worden.
Houd de cluster op de gewenste positie en plaats deze vervolgens op de wimperrand. Zet de cluster vast met de pincet.
Blijf aanbrengen totdat je de gewenste look hebt bereikt.
Inhoud: 40 clusters
Specificaties
MERKEN
Tatti Lashes
KLEUR
Bruin
INDIVIDUALS TYPE
Cluster, Knot-free, Brown, Combo pack
INDIVIDUALS LENGTE
Medium, Long, 10mm, 12mm, 14mm
VOLUME
Full
Veelgestelde vragen
Op werkdagen voor 23:59 besteld? Dan heb je je bestelling de volgende dag in huis of kun je deze afhalen bij een DHL- of PostNL-locatie. De verzendkosten bedragen €3,49 voor brievenbuspost (zonder Track & Trace) en €4,95 voor pakketpost (mét Track & Trace).
Ja, je kunt bij LashAddict achteraf betalen via Klarna.
Kies hiervoor tijdens het afrekenen de betaalmethode Klarna. Je ontvangt dan eerst je bestelling en
betaalt pas achteraf via Klarna.
Als je bestelling als pakketpost is verzonden, kun je de status volgen via de
track & trace code die je per e-mail hebt ontvangen. Heb je geen e-mail ontvangen? Controleer dan je
spamfolder of neem contact op met onze klantenservice via info@lashaddict.nl.
Je kunt ons op verschillende manieren bereiken:
Live Chat – Rechtsonder op je scherm, tijdens openingstijden